Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Gryf Gospodarczy 2017. Nagrodzono liderów pomorskiej przedsiębiorczości. "Wybór jest coraz trudniejszy"

Dodano: Wtorek, 6 czerwca 2017 (14:09)

miniatura

Statuetki Gryfa Gospodarczego przyznano siedmiu przedsiębiorstwom. Jedno zostało uhonorowane podwójnie. W tym roku po raz pierwszy przyznano też wyróżnienie za całokształt działalności. Nagrody wręczono podczas finałowej gali, 5 czerwca 2017 r. w Dworze Artusa w Gdańsku.

Do tegorocznego konkursu zgłosiły się aż 53 firmy z całego województwa, to zdecydowanie więcej niż w poprzednich latach. Wyróżniono m.in. przedsiębiorstwa działające w branży elektroniki telekomunikacyjnej i projektujące innowacyjne rozwiązania medyczne. W gronie zwycięzców znalazły się podmioty zdobywające rynki zagraniczne, kontynuujące rodzinne tradycje czy też angażujące się w działalność charytatywną.

Była to już 18. edycja konkursu, którego celem jest prezentacja i promocja najlepszych przedsiębiorstw w regionie. Gryf Gospodarczy to jedna z najbardziej cenionych regionalnych nagród. Przyznawana jest firmom, których działalność korzystnie wpływa na rozwój gospodarczy Pomorza. Statuetki laureatom wręczył marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk.

Więcej na stronie http://pomorskie.eu/-/gryf-gospodarczy-2017-nagrodzono-liderow-pomorskiej-przedsiebiorczosci-zdjecia-