Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

„Marzec na obcasach” – pierwszy tydzień za nami

Dodano: Piątek, 9 marca 2018 (14:14)

miniatura

Kilkaset pań z 9 powiatów wzięło udział w różnorodnych warsztatach i spotkaniach w ramach pierwszego tygodnia  akcji „Marzec na obcasach” 

Oprócz warsztatów pomagających w efektywnym poszukiwaniu pracy i konsultacjach z doradcami zawodowymi, panie miały okazję porozmawiać o racjonalnym prowadzeniu budżetu domowego ( Bytów) , wziąć udział w sesji coachingowej pozwalającej odkryć swój potencjał ( Człuchów) czy sprawdzić swoje predyspozycje do prowadzenia własnej firmy ( Chojnice).  

O mapie marzeń i celów rozmawiały panie w Gdańsku i Kartuzach, tworząc własne, osobiste mapy. Nad tym jak się kłócić, żeby się nie pokłócić zastanawiały się uczestniczki warsztatów w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. W murach Akademii Pomorskiej w Słupsku odbyło się spotkanie z inspirującą do działania i pokazującą, że bariery tkwią przede wszystkim w nas samych Aleksandrą Stenką, studentką niewidomą od urodzenia, która na przekór przeciwnością losu nie boi się wyzwań. Również w Słupsku odbyło się spotkanie dedykowane młodym mamom by ułatwić im decyzje zawodowe po powrocie do pracy po urlopie macierzyńskim czy wychowawczym.

Kolejny tydzień zapowiada się równie różnorodnie i intensywnie : zarządzanie sobą w czasie, profilaktyka zdrowotna , wizerunek osobisty w poszukiwaniu pracy i wiele innych.

Szczegółowy program warsztatów w 123 lokalizacjach województwa

Galerie