Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Pomorskie przyciąga!

Dodano: Piątek, 24 listopada 2017 (13:19)

miniatura

Jest praca nie tylko dla Pomorzan. Wspieramy pomorskich pracodawców w rekrutacji szukając dla nich odpowiednich pracowników również za granicą.

Według Diagnozy Społecznej jak Polacy oceniają warunki i jakość życia Pomorze to najlepsze miejsce do życia, pracy i rozwoju. W Gdyni i Gdańsku żyje się najlepiej w Polsce. Warto to sprawdzić i przywieźć swój talent na Pomorze.

W tej chwili kandydatów do pracy w Gdańsku, za pośrednictwem sieci europejskich ofert pracy EURES świadczącej usługi dla pracodawców, szukają  koncerny: State Street Polska, Staples Polska i Thyssenkrupp Group Services Polska. Oferty pracy – EURES

Aktualnie, na zlecenie pracodawców z Pomorza działając w imieniu Samorządu Województwa Pomorskiego podjęliśmy dodatkowe działania na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii. Poprzez oferty pracy w tamtejszej prasie polonijnej  zachęcamy Polaków czasowo przebywających na Wyspach do skorzystania z ofert pomorskich pracodawców.

Jednym z podstawowych wymagań pracodawców jest dobra znajomość języka angielskiego.
Kandydatom, którzy pomyślnie przejdą rekrutację firmy zapewniają przygotowanie do wykonywania pracy w formie szkoleń uzupełniających kwalifikacje zawodowe.

Jeśli masz znajomych za granicą, którzy szukają ciekawej pracy poinformuj ich o ofertach u sprawdzonych pracodawców.