Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Spotkania z pracodawcami

Dodano: Środa, 11 października 2017 (10:48)

miniatura

W imieniu Samorządu Województwa Pomorskiego wraz z partnerami - Powiatowym Urzędem Pracy w Sztumie, Malborku oraz Kwidzynie zapraszamy Pracodawców na kolejne spotkanie z cyklu: „Firma jako organizacja ucząca się”.

Celem spotkania jest promowanie idei kształcenia ustawicznego osób dorosłych poradnictwa zawodowego oraz wskazanie roli pracodawców w procesie wsparcia rozwoju zawodowego pracowników z wykorzystaniem Funduszu Pracy w tym przede wszystkim środków z Krajowego Fundusz Szkoleniowego.

Na spotkaniu przedstawimy aktualną diagnozę i prognozę sytuacji na lokalnym rynku pracy a także ofertę usług świadczonych na rzecz pracodawców w zakresie poradnictwa zawodowego, w tym o zasadach korzystania ze środków KFS. Prezentację główną „Największe wyzwanie dla firm - pozyskiwanie i utrzymywanie zaangażowanych pracowników z uwzględnieniem różnic pokoleniowych” w formie prelekcji z elementami warsztatu - prowadzi Psycholog, Executive Coach - Monika Reszko.

Spotkanie będzie bardzo dobrą okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji oraz nawiązania nowych kontaktów i degustacji specjałów serwowanych przez tamtejszą kuchnię.

Spotkanie odbędzie się 16 października 2017 r. w godzinach od 9.30 do 12.30 w sali bankietowej Zakładu Aktywności Zawodowej w Sztumie, Barlewiczki 13.

Pracodawców zainteresowanych uczestnictwem zachęcamy do skontaktowania się z wybranym powiatowym urzędem pracy celem zapisania się na listę uczestników – liczba miejsc ograniczona.

Powiat sztumski
gdsz@praca.gov.pl; telefonicznie pod nr 55 276 22 50

Powiat malborski
i_szweda@pup.malbork.pl; tel. 55 272 33 51 wew. 304

Powiat kwidzyński
sekretariat@pupkwidzyn.pl; tel. 55 267 27 61 lub 62

Pliki do pobrania
Zaproszenie / Program spotkania z pracodwawcami w Sztumie (PDF, 318,34kB)

Otwarcie plików do pobrania w formacie PDF wymaga
zainstalowanego czytnika plików PDF.