Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Zapraszamy na Europejskie Dni Pracy w Polsce

Dodano: Poniedziałek, 17 września 2018 (15:03)

miniatura

Jesteś pracodawcą z branży IT, helpdesk, finansów i księgowości, telefonicznej oraz internetowej obsługi klienta, sprzedaży, marketingu lub BPO? A może właśnie szukasz pracy w którejś z tych branż? Weź udział w targach pracy on-line.

Targi Work@PL odbędą się 10 października 2018 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 (CET) na portalu udostępnionym przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu.

Organizatorami targów są Wojewódzkie Urzędy Pracy w Warszawie, Gdańsku oraz Katowicach.

Wydarzenie jest doskonałą okazją do zaprezentowania działalności i promocji ofert pracy polskich firm w całej Europie oraz nawiązania kontaktu między polskimi pracodawcami i obywatelami państw Unii Europejskiej, w tym z Polakami przebywającymi w kraju i za granicą. Biorąc w nich udział jako pracodawca, masz szansę znaleźć pracowników o poszukiwanych kwalifikacjach oraz różnorodnych kompetencjach językowych. Jeśli jesteś osobą poszukującą pracy, targi również Tobie mają wiele do zaoferowania.

Wydarzenie skierowane jest do:

  • polskich pracodawców planujących bezpośrednio zatrudnić pracowników z państw UE/EOG lub Szwajcarii, w tym polskich agencji pracy tymczasowej, których oferty będą dotyczyły pracy na terenie Polski,
  • polskich firm, które założą konto wystawcy i opublikują aktualne oferty pracy do 8 października br.,
  • obywateli państw UE/EFTA lub Szwajcarii, w tym Polaków przebywających w kraju i za granicą.

Jesteś zainteresowany udziałem? Zarejestruj się!
Aby wziąć udział w targach, należy się zarejestrować na stronie www.europeanjobdays.eu, wybierając zakładkę register/zarejestruj. Pracodawcy mają na to czas do 8 października, a po pozytywnej weryfikacji (co może potrwać 1-2 dni), otrzymają link aktywacyjny do konta. Poszukujący pracy mogą się zarejestrować nawet w dniu wydarzenia, nie muszą czekać na weryfikację. Rejestracja odbywa się w języku angielskim.

Podczas Work@PL pracodawcy będą mogli porozmawiać z kandydatami za pośrednictwem indywidualnych chatów on-line. Targom będą towarzyszyły także ciekawe prezentacje video oraz chat publiczny.

Więcej informacji na temat targów:

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku
Doradca EURES – Ewa Staniewicz
Tel.: 58 326 48 67
e-mail: e_staniewicz@wup.gdansk.pl