Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Wykaz warsztatów na kwartał styczeń - marzec 2018r.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty organizowane w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku w I kwartale 2018 roku.

ZAPISY NA WARSZTATY
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku
telefon: 58 32 37 230
lub osobiście w siedzibie CIiPKZ: ul. Żabi Kruk 16, 80-822 Gdańsk

Obowiązują wcześniejsze zapisy - liczba miejsc ograniczona. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne.

Uwaga!

Do udziału w warsztatach zapraszamy osoby poszukujące zatrudnienia, planujące zmianę lub rozwój zawodowy, a także osoby stawiające pierwsze kroki na rynku pracy.
Nasze warsztaty nie są kierowane do osób zajmujących się zawodowo szkoleniami, coachingiem, poradnictwem zawodowym i nie mają charakteru zajęć doskonalących warsztat czy poszerzających wiedzę trenerską.

Wykaz warsztatów na kwartał październik – grudzień 2017r.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty organizowane w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku w IV kwartale 2017 roku.

Wykaz warsztatów na kwartał lipiec – wrzesień 2017r.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty organizowane w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku w III kwartale 2017 roku.


 

Planuj, motywuj, działaj - seminarium dla doradców zawodowych

Czwartek, 4 maja 2017 (12:24)

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej     w Gdańsku zaprasza na seminarium dedykowane doradcom zawodowym reprezentującym instytucje rynku pracy, oświaty, uczelnie wyższe i organizacje pozarządowe oraz powiatowym konsultantom poradnictwa zawodowego – głównym partnerom regionalnego systemu poradnictwa zawodowego.

Marzec na obcasach

Cykl warsztatów oraz spotkań z ekspertami dedykowany kobietom
1-30 marca 2017

Marzec kojarzy się z nie tylko ze świętem kobiet ale także z nadchodzącą wiosną - czasem idealnym na zmiany. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku
z myślą o kobietach, które chcą poczuć inspirację do dalszego działania, odkryć uśpiony dotychczas potencjał i odzyskać wiarę w siebie i swoje możliwości organizuje już po raz czwarty projekt pt. „Marzec na obcasach”.
W ramach wydarzenia uczestniczki będą miały możliwość skorzystania z szeregu atrakcyjnych i bezpłatnych warsztatów rozwojowych oraz spotkań z ekspertami, obejmujących zagadnienia zarówno ze sfery osobistej, jak i zawodowej.

Strona 1 z 3