Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Wg szacunków w czerwcu mieliśmy najniższą stopę bezrobocia od czasu powstania woj. pomorskiego

Środa, 12 lipca 2017 (11:09) miniatura

Zapraszamy do zapoznania się z podstawową informacją o rynku pracy w województwie pomorskim w czerwcu 2017 r. opracowaną przez Pomorskie Obserwatorium Rynku Pracy.

Pomorskie firmy nastawione na rozwój

Piątek, 30 czerwca 2017 (10:22) miniatura

Kształcenie ustawiczne było tematem przewodnim rozpoczętego cyklu spotkań z pracodawcami w formie śniadań biznesowych pt. „Firma jako organizacja ucząca się” organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku wspólnie z Pomorską Agencją Rozwoju Pomorza. Pierwsze spotkania - 28 czerwca w Malborku i 29 czerwca w Starogardzie – cieszyły się dużym zainteresowaniem pomorskich przedsiębiorców.

Cykl spotkań z młodzieżą - Wybieraj mądrze - podsumowanie

Czwartek, 29 czerwca 2017 (15:10) miniatura

Proces rozwoju kariery zawodowej każdego z nas rozpoczyna się już na etapie wczesnoszkolnym, kiedy jako  uczniowie  poprzez naukę i obserwację świata zbieramy informacje na temat różnorodnych zawodów i dokonujemy pierwszych wyborów zawodowych. Jednak często zdarza się, że przyswajane przez młodzież informacje bywają niepełne i oparte bardziej na wyobrażeniach, niż faktach.

Nauka przez całe życie to nasza przyszłość

Piątek, 16 czerwca 2017 (15:03) miniatura

W Polsce jedynie niecałe 4 procent osób dorosłych, aktywnych na rynku pracy, nadal uczy się i podnosi lub zmienia swoje kwalifikacje. To ponad dwukrotnie mniej niż w innych krajach Unii Europejskiej. W województwie pomorskim wskaźnik ten wynosi 5,5 procent i jest najwyższym w Polsce po województwie mazowieckim.

Bezpieczne wyjazdy do pracy

Środa, 14 czerwca 2017 (14:38) miniatura

Szukasz pracy? Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i spokój swoich bliskich.

Skorzystaj z usług sprawdzonego pośrednika i znajdź zatrudnienie za pośrednictwem: certyfikowanej agencji zatrudnienia, Europejskich Służb Zatrudnienia EURES lub powiatowych urzędów pracy.

Szkolenie dla agencji zatrudnienia

Poniedziałek, 12 czerwca 2017 (13:16) miniatura

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie w zakresie obowiązujących przepisów dotyczących wydawania zezwoleń na pracę oraz zezwoleń na pobyt i pracę dla cudzoziemców na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Strona 1 z 40