Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Oferty pracy za granicą – EURES

Wyszukiwarka Ofert pracy EURES

Metryczka oferty
Stanowisko:

ANIMATOR / TECHNIK (DŹWIĘK I ŚWIATŁO) PRZY PRZEDSTAWIENIACH

Numer oferty WUP:

07/2018

Miejsce zatrudnienia - kraj:

Hiszpania

Data wprowadzenia do systemu:

2018-01-12

Opis stanowiska - zakres obowiązków:

Animator / Technik (dźwięk i światło) przy przedstawieniach: animator dla dzieci i dorosłych, animator przedstawień, animator sportowy (w ciągu dnia) oraz technik (dźwięk i światło) przy przedstawieniach wieczornych. Do zakresu obowiazków należeć będzie m.in.organizowanie i przeprowadzenie zajęć sportowych (siatkówka, aerobic, strzelanie z karabinku oraz organizowanie zajęć dla dzieci np. malowanie twarzy, polowanie na skarb, zajęcia twórcze itp

Liczba etatów:

5

Dane podmiotu oferującego pracę
Status:

Pracodawca

Nazwa:

ZAFIRO HOTELS

Adres:

ul. C/ Mar i Estany 35, 07400 Pto. de Alcudia

Kraj:

Hiszpania

Telefon:

0034 971 89 70 06 ES

Krótki opis działalności gospodarczej:

Sieć hoteli na Balearach (większość hoteli 4- i 5-gwiazdkowych)

Miejsce pracy
Lokalizacja:

Praca w różnych hotelach należących do sieci

Kraj:

Hiszpania

Wymagania
Znajomość języków:

J. angielski - bardzo dobry w mowie i w piśmie

Inne istotne wymagania:

Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Wymagana znajomość co najmniej 2 języków obcych (każdy kolejny będzie dodatkowym atutem), język angielski obowiązkowy.

Poszukiwane są osoby energiczne, elastyczne, pozytywnie nastawione do ludzi oraz lubiące pracę z ludźmi. Konieczna dostępność od marca do listopada. Wymagane doświadczenie / profesjonalne kursy i szkolenia.

Wynagrodzenie i warunki zatrudnienia
Wysokość pensji brutto:

1.519,09

Waluta, w jakiej wypłacana jest pensja:

EURO

Rodzaj stawki wynagrodzenia:

Czasowy ze stawką miesięczną

Premie:

Brak danych

Dodatkowe świadczenia:

Zakwaterowanie na koszt pracodawcy (pokój w hotelu lub pobliżu kompleksu hotelowego, dzielony ze współpracownikiem tej samej płci). Pracodawca zapewnia wyżywienie (śniadanie, lunch, kolacja oraz ustalona ilość napojów w ciągu dnia). Zwrot kosztów przelotu na Majorkę i z powrotem (do 400 EUR) pod warunkiem wypełnienia postanowień kontraktu. Przed rozpoczęciem sezonu osoba bierze udział w bezpłatnym szkoleniu (2-tygodniowe szkolenie rozpocznie się na początku marca 2018 r., podczas szkolenia zagwarantowane wyżywienie, napoje i zakwaterowanie w 5-gwiazdkowym hotelu) - za czas szkolenia nie przysługuje wynagrodzenie, ale pracownik nie ponosi żadnych kosztów związanych ze szkoleniem. Okres pracy: po zakończeniu szkolenia do listopada.

Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa:

ZAFIRO HOTELS

Rodzaj umowy:

umowa o pracę

Wymiar czasu pracy:

pełny wymiar

Liczba godzin tygodniowo:

40

Zmiany i praca w dni wolne:

liczba godzin pracy tygodniowo: min. 40. możliwa praca w nadgodzinach (Różne godziny pracy w ciągu dnia w zależności od stanowiska i rodzaju zajęć).

Sposób składania wniosku
Wymagane dokumenty:

CV, list motywacyjny, zdjęcie całej postaci

Język, w którym muszą byc sporządzone przedkładane dokumenty:

Angielski

Do kogo należy wysłać dokumenty:

do doradcy EURES z WUP

Gdzie należy wysłać dokumenty:

Drogą elektroniczną z dopiskiem: Hiszpania, Zafiro Hotels wraz z nazwą stanowiska

Dane teleadresowe doradcy EURES lub przedstawiciela pracodawcy:

Amadeusz Konieczny: a.konieczny@wup.poznan.pl (w przypadku zainteresowania rozmową kwalifikacyjną w Poznaniu) lub Maciej Trędota: m.tredota@wup.mazowsze.pl (w przypadku zainteresowania rozmową kwalifikacyjną w Warszawie).

Dodatkowe informacje

Oferta ważna do odwołania. Pracodawca pojawi się na rozmowach kwalifikacyjnych w Poznaniu w dniu 1 lutego 2018 r. i w Warszawie w dniu 2 lutego 2018 r. O szczegółach dotyczących miejsca i godziny spotkania poinformowani zostaną wybrani kandydaci

Ważność
Data publikacji

2012-01-20

Termin przedkładania podań o pracę / zakończenia ważności oferty

do odwołania

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

UWAGA:

1. Umowa z zagranicznym pracodawcą zostanie zawarta zgodnie z prawem kraju zatrudnienia. Oznacza to, że wszystkie roszczenia odnośnie do warunków, które obejmuje umowa, można kierować wyłącznie do odpowiedniego sądu w kraju zatrudnienia. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) nie mogą pośredniczyć ani reprezentować pracownika w sądzie kraju zatrudnienia w przypadku sporu z pracodawcą.

2. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) dokładają wszelkich starań, aby zapewnić rzetelność i wiarygodność ofert pracy zgłoszonych w lokalnym urzędzie pracy. Należy wyjaśnić, że oferta pracy została zgłoszona przez stronę trzecią i EURES nie odpowiada za ewentualne rozbieżności między warunkami pracy określonymi w ofercie pracy i warunkami oferowanymi przez potencjalnego pracodawcę.

3. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) informują, że będą zbierać, przetwarzać i przekazywać potencjalnym pracodawcom zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wszystkie dane osobowe dostarczone przez osoby poszukujące pracy.

SERWISANT / MONTER

Zobacz.

POMOCNIK W PRZETWÓRSTWIE TWORZYW SZTUCZNYCH

Zobacz.

PRACOWNIK DO ZBIORU TRUSKAWEK W SZKLARNI

Zobacz.

CIEŚLA/STOLARZ BUDOWLANY

Zobacz.