Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Oferty pracy za granicą – EURES

Wyszukiwarka Ofert pracy EURES

Metryczka oferty
Stanowisko:

MONTER DRZWI I OKIEN

Numer oferty WUP:

66/2018

Miejsce zatrudnienia - kraj:

Belgia

Data wprowadzenia do systemu:

2018-06-13

Opis stanowiska - zakres obowiązków:

- montaż drzwi, okien, drzwi garażowych (drewno, metal, aluminium, PVC)

Liczba etatów:

2

Dane podmiotu oferującego pracę
Status:

Agencja Pracy Tymczasowej.

Nazwa:

Let's Work

Adres:

Sint-Michielsstraat 36 bus 0 8800 ROESELARE

Kraj:

Belgia

Telefon:

0032 51249567

international@letswork.be

Strona internetowa:

www.letswork.be

Miejsce pracy
Lokalizacja:

Wschodnia Flandria, Roeselare - Belgia

Wymagania
Wykształcenie:

Preferowane techniczne, dużo ważniejsze jest doświadczenie

Doświadczenie zawodowe:

Min. 2 lata doświadczenia przy montażu drzwi i okien

Znajomość języków:

- znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie B1

Inne istotne wymagania:

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- prawo jazdy B nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem

- dobra organizacja pracy i dokładność

Wynagrodzenie i warunki zatrudnienia
Wysokość pensji brutto:

14 EUR/godz.

Dodatkowe świadczenia:

- dodatek za pracę zmianową

Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa:

Let`s Work

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę z agencją

Wymiar czasu pracy:

Na pełen etat

Czas trwania umowy:

Na czas określony z możliwością przedłużenia

Liczba godzin tygodniowo:

38 godzin

Data rozpoczęcia:

Od zaraz – do uzgodnienia z pracodawcą

Sposób składania wniosku
Wymagane dokumenty:

CV z dopiskiem ALU/PVC FITTER

Język, w którym muszą byc sporządzone przedkładane dokumenty:

Angielski

Do kogo należy wysłać dokumenty:

Do Agencji oraz do wiadomości doradcy Eures w Belgii

Gdzie należy wysłać dokumenty:

international@letswork.be  oraz do wiadomości jill.delombaerde@vdab.be

Dane teleadresowe doradcy EURES lub przedstawiciela pracodawcy:

Izabella Ichim e-mail: international@letswork.be 0032 51 64 43 06

Dodatkowe informacje

Agencja Pracy Tymczasowej Let`s Work oświadczyła, że prowadzi działalność zgodnie z przepisami obowiązującymi na terenie Belgii.

Ważność
Data publikacji

2018-06-13

Termin przedkładania podań o pracę / zakończenia ważności oferty

2018-12-31

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

UWAGA:

1. Umowa z zagranicznym pracodawcą zostanie zawarta zgodnie z prawem kraju zatrudnienia. Oznacza to, że wszystkie roszczenia odnośnie do warunków, które obejmuje umowa, można kierować wyłącznie do odpowiedniego sądu w kraju zatrudnienia. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) nie mogą pośredniczyć ani reprezentować pracownika w sądzie kraju zatrudnienia w przypadku sporu z pracodawcą.

2. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) dokładają wszelkich starań, aby zapewnić rzetelność i wiarygodność ofert pracy zgłoszonych w lokalnym urzędzie pracy. Należy wyjaśnić, że oferta pracy została zgłoszona przez stronę trzecią i EURES nie odpowiada za ewentualne rozbieżności między warunkami pracy określonymi w ofercie pracy i warunkami oferowanymi przez potencjalnego pracodawcę.

3. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) informują, że będą zbierać, przetwarzać i przekazywać potencjalnym pracodawcom zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wszystkie dane osobowe dostarczone przez osoby poszukujące pracy.

PRACOWNIK DO ZBIORU TRUSKAWEK

Zobacz.

PRACOWNIK DO ZBIORU DYNI I INNYCH WARZYW

Zobacz.

MONTER INSTALACJI ŚWIATŁOWODOWYCH

Zobacz.

PRACOWNIK PRODUKCJI - PRODUKCJA CZEKOLADOWYCH SŁODYCZY

Zobacz.