Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Oferty pracy za granicą – EURES

Wyszukiwarka Ofert pracy EURES

Metryczka oferty
Stanowisko:

PRACOWNIK DO ZBIORU DYNI I INNYCH WARZYW

Numer oferty WUP:

105/2018

Miejsce zatrudnienia - kraj:

Holandia

Data wprowadzenia do systemu:

2018-09-14

Opis stanowiska - zakres obowiązków:

Praca przy zbiorach dyni oraz selera, kopru, pora i kapusty pekińskiej, na polu (również przy złych warunkach pogodowych).

Liczba etatów:

10

Dane podmiotu oferującego pracę
Status:

Pracodawca

Nazwa:

LTO Arbeidskracht B.V.

Adres:

Agro Business Park 1 6708PV WAGENINGEN Veluwe

Kraj:

Holandia

Telefon:

00 31 88 - 472 42 00

info@seasonalwork.nl

Krótki opis działalności gospodarczej:

Firma zajmującą się uprawą warzyw w Mierlo. Powierzchnia 125 ha. Uprawy  pora, dyni, selera, kopru włoskiego i kapusty pekińskiej.

Miejsce pracy
Lokalizacja:

Holandia – Mierlo, Brabancja Północna

Wymagania
Wykształcenie:

Nie wymagane

Doświadczenie zawodowe:

Znajomość języków:

Mile widziana znajomość jęz. angielskiego

Inne istotne wymagania:

Dobra kondycja fizyczna i gotowość do ciężkiej pracy również w trudnych warunkach atmosferycznych.

Wynagrodzenie i warunki zatrudnienia
Wysokość pensji brutto:

9,59 EUR/godz. (dla osób powyżej 22 lat)

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy:

Pełny wymiar czasu pracy

Czas trwania umowy:

Określony na 2 miesiące z możliwością przedłużenia, od zaraz

Liczba godzin tygodniowo:

38 od 7:00 do ok. 16:00/17:00

Data rozpoczęcia:

Od zaraz

Inne informacje:

Pracodawca oferuje zakwaterowanie, umeblowane 4-osobowe mieszkania ze wspólną toaletą - koszt ponosi pracownik  - 75 EUR/tyg.

Koszt ubezpieczenia ponosi pracownik – ok. 22 EUR/tyg.

Sposób składania wniosku
Wymagane dokumenty:

CV

Język, w którym muszą byc sporządzone przedkładane dokumenty:

Polski

Do kogo należy wysłać dokumenty:

Kandydaci proszeni są o przesłanie CV bezpośrednio do pracodawcy

Gdzie należy wysłać dokumenty:

email: info@braok.nl

+do wiadomości: michal.raciborski@wup.wrotapodlasia.pl

Więcej informacji

Tel. 85 74 97 244

WUP w Białymstoku,

ul. Pogodna 22

15-354 Białystok

Dane teleadresowe doradcy EURES lub przedstawiciela pracodawcy:

E-mail: info@braok.nl

Dodatkowe informacje

Zastrzegamy możliwość wcześniejszego odwołania oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ważność
Data publikacji

2018-09-14

Termin przedkładania podań o pracę / zakończenia ważności oferty

2018-11-05

UWAGA:

1. Umowa z zagranicznym pracodawcą zostanie zawarta zgodnie z prawem kraju zatrudnienia. Oznacza to, że wszystkie roszczenia odnośnie do warunków, które obejmuje umowa, można kierować wyłącznie do odpowiedniego sądu w kraju zatrudnienia. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) nie mogą pośredniczyć ani reprezentować pracownika w sądzie kraju zatrudnienia w przypadku sporu z pracodawcą.

2. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) dokładają wszelkich starań, aby zapewnić rzetelność i wiarygodność ofert pracy zgłoszonych w lokalnym urzędzie pracy. Należy wyjaśnić, że oferta pracy została zgłoszona przez stronę trzecią i EURES nie odpowiada za ewentualne rozbieżności między warunkami pracy określonymi w ofercie pracy i warunkami oferowanymi przez potencjalnego pracodawcę.

3. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) informują, że będą zbierać, przetwarzać i przekazywać potencjalnym pracodawcom zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wszystkie dane osobowe dostarczone przez osoby poszukujące pracy.

PRACOWNIK PRODUKCJI / OPERATOR MASZYN

Zobacz.

STOLARZ – CIEŚLA BUDOWLANY

Zobacz.

STOLARZ BETONOWY

Zobacz.

MURARZ

Zobacz.