Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Kontakt - kadra EURES w województwie pomorskim

Dodano: Wtorek, 16 grudnia 2008 (10:27)

Informacji na temat ofert pracy i usług EURES udzielają:

w Gdańsku

Ewa Staniewicz
Doradca EURES
tel: (058)32 64 867
e-mail: e_staniewicz@wup.gdansk.pl

Monika Dapczyńska
Doradca EURES
tel: (058) 32 61 817
e-mail: m_dapczynska@wup.gdansk.pl

Marcin Krauze

Asystent EURES
tel/fax: (058) 32 64 867
e-mail: m_krauze@wup.gdansk.pl


w Słupsku

Emilia Czujko - Baran
Doradca EURES
tel: (059) 84 02 930
tel: (059) 84 11 131
e-mail: e_czujko@wup.gdansk.pl

Iwona Podobińska
Asystent EURES
tel: (059) 84 68 300
e-mail: i_podobinska@wup.gdansk.pl

Edyta Kołodziejska

Pośrednik pracy
tel: (059) 84 02 930
e-mail: e_kolodziejska@wup.gdansk.pl



Adres

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku
ul. Podwale Przedmiejskie 30
80-824 Gdańsk

Paweł Bardon
Kierownik Liniowy EURES
tel: (058) 32 61 840
e-mail: p_bardon@wup.gdansk.pl

Pośrednicy pracy wykonujący zadania EURES w powiatowych urzędach pracy

Powiatowy Urząd Pracy w  Bytowie
Anna Cichosz
ul. Wojska Polskiego 6
77-100 Bytów
tel:059/822-22-27
fax: 059/822-23-73 
e-mail: cichosz@pup.pl
 
Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Sabina Mroczyńska
ul. Lichnowska 5
89 -600 Chojnice  
tel: 052/395-07-00
fax:  (52) 3950734 
e-mail:s.mroczynska@pupchojnice.pl
 
Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Maria Teteruk
ul. Jerzego z Dąbrowy 1a  
77-300 Człuchów 
tel: 059/834-34-42, 059/834-34-43
fax:059/ 834-34-41 
e-mail: teteruk@pupczluchow.pl  

Powiatowy Urząd Pracy  w Gdańsku
Magdalena Pomierska
ul. 3-go Maja 9
80-802 Gdańsk 
tel: 0-58/732-52-00
fax:  (58)302-04-99
e-mail: mpomierska@pup.gda.pl
 
Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Sylwia Walukiewicz
ul. Kołłątaja 8 
81-933 Gdynia 
tel:0-58/621-11-50, 0-58/620-49-54
fax: 058/621-06-95 
e-mail:eures@pupgdynia.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Anna Myszk
ul. Mściwoja II 4
83-300 Kartuzy            
tel:0-58/681-14-52, 0-58/681-46-50
fax:0-58/681-42-19
e-mail: a.myszk@pup.kartuzy.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
Alina Rymsza
ul. Tkaczyka 1
83-400 Kościerzyna 
tel:0-58/680-20-77, 0-58/680-20-50
fax: 680-20-51
e-mail: a.rymsza@pup.koscierzyna.pl
 
Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Małgorzata Ziarko
ul. Grudziądzka 30
82-501 Kwidzyn  
tel: 0-55/267-27-00
fax: 0-55/ 267-27-01 
e-mail: posrednik.mz@pupkwidzyn.pl
 
Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku
Sylwia Krawczyk-Rychlik
ul. Gdańska 35
84-300 Lębork 
tel: 0-59/866-71-48, 0-59/862-37-44
fax: 0-59/866-71-30
e-mail: srychlik@pup.lebork.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Iwona Szweda

ul Armii Krajowej70
82-200 Malbork 
tel/fax: 0-55/272-33-51, 0-55/272-33-55
e-mail: i_szweda@pup.malbork.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Magdalena Łykowska-Zuchlke
ul. Morska1
82-100 Nowy Dwór Gdański 
tel:0-55/247-36-03, 0-55/247-26-48
fax: 0-55/247-57-78 
e-mail: praca@pupndg.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Adrian Baranowski
ul. Wejherowska 43a
84-100 Puck 
tel:0-58/673-24-73, 0-58/673-02-04
fax.: 0-58/673-24-73 wew. 13 
e-mail: gdpu@praca.gov.pl  
 
Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku 
Anna Trofimowicz
ul. Leszczyńskiego 8
76-200 Słupsk 
tel: 0-59/845-75-01, 0-59/845-75-30
fax: 0-59/845-75-00 
e-mail: trofimowicz@pup.slupsk.pl
 
Filia PUP w Ustce
Monika Adamska
ul. Kosynierów 9
76-270 Ustka
tel: 0-59/815-57-70
fax: 0-59/815-57-71
e-mail: posrednik@praca.ustka.pl 
Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Patrycja Rama
ul. Kanałowa 3
83-200 Starogard Gdański 
tel: 0-58/562-23-51 wew. 17
fax.: 0-58/562-58-70 
e-mail: gdst_eures@praca.gov.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie
Z siedzibą w Dzierzgoniu
Janina Kucharska
ul. Zawadzkiego 11
82-440 Dzierzgoń 
tel:0-55/276-22-50, 0-55/640-34-00
fax: 0-55/276-33-74
e-mail: gdsz@praca.gov.pl
 
Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Przemysław Karczyński
Al. Solidarności 14 a
83-110 Tczew 
tel:0-58/531-32-13, 0-58/531-34-15
0-58/532-82-72
fax: 0-58/531-79-97 
e-mail: posrednictwo@puptczew.pl
 
Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Magdalena Barzowska
ul. I Brygady Pancernej WP 32
84-200 Wejherowo 
tel: 0-58/677-63-23
fax.: 0-58/677-63-33 
e-mail: gdweposr@praca.gov.pl
 

Sonda

Nie można głosować jeśli wyłączona obsługa ciasteczek
  • nie interesuje mnie (Głosów: 15 - 16.30 %)
  • jak ją znaleźć (Głosów: 22 - 23.91 %)
  • bardzo przydatna (Głosów: 39 - 42.39 %)
  • sprawdzam ją często (Głosów: 8 - 8.70 %)
  • spojrzałem na nią (Głosów: 8 - 8.70 %)
Ilość wszystkich głosów : 92

POMOCNIK KOMISJONERA (MAGAZYNIERA)

Zobacz.

MAGAZYNIER/ OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Zobacz.

CLOUD SYSTEM ADMINISTRATOR

Zobacz.

CLOUD JAVA SCRIPT DEVELOPER

Zobacz.