Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Kontakt - kadra EURES w województwie pomorskim

Dodano: Wtorek, 16 grudnia 2008 (10:27)

Informacji na temat ofert pracy i usług EURES udzielają:

w Gdańsku

Ewa Staniewicz
Doradca EURES
tel.: 058/32 64 867
e-mail: e_staniewicz@wup.gdansk.pl

Marcin Krauze

Doradca EURES
tel.: 058/32 64 867
e-mail: m_krauze@wup.gdansk.pl


w Słupsku

Emilia Czujko - Baran
Doradca EURES
tel.: 059/84 68 301, 059/84 68 300
e-mail: e_czujko@wup.gdansk.pl

Adres

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku
ul. Podwale Przedmiejskie 30
80-824 Gdańsk

Paweł Bardon
Kierownik Liniowy EURES
tel.: 058/32 61 840
e-mail: p_bardon@wup.gdansk.pl

Pośrednicy pracy wykonujący zadania EURES w powiatowych urzędach pracy

Powiatowy Urząd Pracy w  Bytowie
Anna Cichosz
ul. Wojska Polskiego 6
77-100 Bytów
tel.: 059/823 41 08
e-mail: cichosz@pup.pl
 
Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Sabina Mroczyńska
ul. Lichnowska 5
89 -600 Chojnice  
tel.: 052/395-07-33
e-mail:s.mroczynska@pupchojnice.pl
 
Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Maria Teteruk
ul. Jerzego z Dąbrowy 1a  
77-300 Człuchów 
tel.: 536 015 122, 059/834-34-42 wew. 257

e-mail: teteruk@pupczluchow.pl  

Gdański Urząd Pracy
Olga Sklyarova
ul. 3-go Maja 9
80-802 Gdańsk 
tel.: 058/732-52-37
e-mail: osklyarova@pup.gda.pl
 
Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Karolina Lewandowska
ul. Kołłątaja 8 
81-933 Gdynia 
tel.: 058/620-49-54 wew. 320
e-mail:eures@pupgdynia.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Adrianna Kozanecka
ul. Mściwoja II 4
83-300 Kartuzy            
tel.: 058/694-09-40
e-mail: a.kozanecka@pup.kartuzy.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
Alina Rymsza
ul. Tkaczyka 1
83-400 Kościerzyna 
tel.: 058/680-20-77
e-mail: a.rymsza@pup.koscierzyna.pl
 
Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Grażyna Rakieć
Małgorzata Wizner

ul. Grudziądzka 30
82-501 Kwidzyn  
tel.: 055/267-27-61, 055/267-27-62
e-mail: posrednik.gr@pupkwidzyn.pl

posrednik.mw@pupkwidzyn.pl

 
Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku
Sylwia Krawczyk-Rychlik
ul. Gdańska 35
84-300 Lębork 
tel.: 059/866-71-54
e-mail: srychlik@pup.lebork.pl
 

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Iwona Szweda

ul Armii Krajowej70
82-200 Malbork 
tel.: 055/272-33-51 wew. 304
e-mail: i_szweda@pup.malbork.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Magdalena Łykowska-Zuchlke
ul. Morska1
82-100 Nowy Dwór Gdański 
tel.: 055/246-95-03
e-mail: praca@pupndg.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Anita Goyke
ul. Wejherowska 43a
84-100 Puck 
tel.: 058/673-10-24 wew. 24
e-mail: ae_goyke@praca.gov.pl  
Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku 
Anna Trofimowicz
ul. Leszczyńskiego 8
76-200 Słupsk 
tel.: 059/846-09-57
e-mail: trofimowicz@pup.slupsk.pl
Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Robert Szwarc
ul. Kanałowa 3
83-200 Starogard Gdański 
tel.: 058/727-07-21
e-mail: robert.szwarc@pupstarogard.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie
Z siedzibą w Dzierzgoniu
Janina Kucharska
ul. Zawadzkiego 11
82-440 Dzierzgoń 
tel.: 055/276-22-50 wew. 34
e-mail: gdsz@praca.gov.pl
 
Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Przemysław Karczyński
Al. Solidarności 14 a
83-110 Tczew 
tel.: 058/531-32-13 wew. 344
e-mail: posrednictwo@puptczew.pl
 
Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Agnieszka Niczypor
ul. I Brygady Pancernej WP 32
84-200 Wejherowo 
tel.: 058/677-63-07
e-mail: gdweposr@praca.gov.pl
 

DEKARZ

Zobacz.

KUCHARZ A LA`CARTE

Zobacz.

PRACOWNIK KUCHNI I RESTAURACJI

Zobacz.

PRACOWNIK PRODUKCJI – WYROBY PIEKARNICZE

Zobacz.