Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Pomysł na Projekt (STEP).

Dodano: Poniedziałek, 13 sierpia 2018 (12:37)

miniatura

Już dostępny dla przedsiębiorców!

STEP to inicjatywa skierowana przede wszystkim do tych przedsiębiorców, którzy chcą realizować projekty badawczo-rozwojowe, inwestować w innowacje, a mają niewielkie lub nie mają wcale doświadczenia w pozyskiwaniu Funduszy Europejskich oraz w przygotowywaniu takich projektów. Aby skorzystać z instrumentu STEP, wystarczy sam pomysł oraz wstępna informacja o planowanych działaniach i kosztach.

STEP działa w oparciu o współpracę Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, instytucji wdrażających działania konkursowe w ramach Programu Inteligentny Rozwój, sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE) oraz ekspertów posiadających doświadczenie w ocenie wniosków konkursowych.

Udział w instrumencie STEP jest bardzo prosty. Wejdź na stronę internetową www.poir.gov.pl/step, wypełnij i wyślij formularz. Po weryfikacji formularza Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju umożliwi Ci współpracę z ekspertem branżowym i/lub ekspertem z zakresu analizy finansowej.

Więcej informacji o projekcie na stronie internetowej:
http://www.poir.gov.pl/strony/o-programie/sprawdzimy-twoj-eksperymentalny-pomysl-step/i-sciezka-weryfikacja-pomyslu-na-projekt/