Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Wirtualne Targi Pracy

Dodano: Poniedziałek, 6 maja 2019 (12:33)

miniatura

Jesteś pracodawcą z sektora nowoczesnych usług dla biznesu tzw. BSS (Business Services Sector)? A może poszukujesz techników i wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych do swojej firmy? Branża IT, procesy finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, obsługa klienta i telemarketing nie są Ci obce?
Weź udział w targach pracy on-line Discover Poland! Work with us.

Targi Discover Poland! Work with us odbędą się 29 maja 2019 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 na portalu udostępnionym przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu.

Organizatorami wydarzenia są Wojewódzkie Urzędy Pracy w Gdańsku, Białymstoku oraz Katowicach.

Targi są doskonałą okazją do zaprezentowania działalności i promocji ofert pracy polskich firm w całej Europie oraz nawiązania kontaktu między polskimi pracodawcami i obywatelami państw Unii Europejskiej, w tym z Polakami przebywającymi w kraju jak i za granicą. Biorąc w nich udział jako pracodawca, masz szansę znaleźć pracowników o poszukiwanych kwalifikacjach oraz różnorodnych kompetencjach językowych. Jeśli jesteś osobą poszukującą pracy, targi również Tobie mają wiele do zaoferowania.

Wydarzenie skierowane jest do:

  • polskich pracodawców planujących bezpośrednio zatrudnić pracowników z państw UE/EOG lub Szwajcarii, w tym polskich agencji pracy tymczasowej, których oferty będą dotyczyły pracy na terenie Polski,
  • polskich firm, które założą konto wystawcy i opublikują aktualne oferty pracy,
  • obywateli państw UE/EFTA lub Szwajcarii, w tym Polaków przebywających w kraju i za granicą.

Chcesz wziąć udział? Zarejestruj się!

Aby wziąć udział w targach, należy się zarejestrować na stronie www.europeanjobdays.eu, wybierając zakładkę register/zarejestruj. Pracodawcy mają na to czas do 28.05, a po pozytywnej weryfikacji, otrzymają link aktywacyjny do konta. Osoby poszukujące pracy mogą się zarejestrować nawet w dniu targów, nie muszą czekać na weryfikację.

Rejestracja odbywa się w języku angielskim. Udział w targach jest bezpłatny.

Masz już konto na portalu www.europeanjobdays.eu?

Zaloguj się na swoje konto i dopisz się do naszego wydarzenia.

Podczas Discover Poland ! Work with us poszukujący pracy i pracodawcy będą mogli porozmawiać ze sobą za pośrednictwem indywidualnych chatów on-line. Targom będą towarzyszyły także ciekawe prezentacje video oraz chat publiczny.

Więcej informacji u doradcy EURES:
tel.: 58 326 48 67
e-mail: e_staniewicz@wup.gdansk.pl