Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Zostań Mikroprzedsiębiorcą Roku 2018

Dodano: Piątek, 23 listopada 2018 (12:28)

miniatura

Do wygrania 40 tys. złotych. Konkurs skierowany jest do mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników oraz o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro.

Już po raz czternasty przedsiębiorcy zarządzający najmniejszymi firmami mają szansę zaprezentować swoje osiągnięcia i zdobyć główną nagrodę – 40 tys. złotych. Poza nagrodą główną Kapituła Konkursu przyzna cztery wyróżnienia w kategoriach: Start – dla  najmłodszych mikroprzedsiębiorstw, Progres – dla firm „wieku średniego”, Senior – dla firm działających na rynku najdłużej oraz Młody biznes – dla mikroprzedsiębiorstw prowadzonych przez osoby poniżej 30. roku życia. Celem przedsięwzięcia jest promocja nowoczesnych inicjatyw, które wyróżnia nie tylko efektywność, ale również zaangażowanie i społeczna odpowiedzialność. Organizatorzy planują przyznać dodatkowo 8 specjalnych wyróżnień dla firm, które zdaniem Kapituły konkursu najefektywniej rozwijają się w różnych regionach Polski. Dzięki temu konkurs będzie również stanowił promocję lokalnych liderów biznesu.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych. Zgłoszenia do dnia 19 grudnia 2018 r. można dokonać przez  stronę:  www.mikroprzedsiebiorcaroku.com