Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Wykaz warsztatów na styczeń – marzec 2019 r.

miniatura

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty organizowane w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku w I kwartale 2019 roku.

Wybieraj mądrze

Czwartek, 17 stycznia 2019 (10:53) miniatura

„Wybieraj mądrze” to cykl warsztatów i spotkań informacyjnych skierowanych do uczniów szkół z województwa pomorskiego. Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie pomorskiej młodzieży odpowiednich warunków do świadomego kształtowania swojego rozwoju oraz ułatwienie jej startu w życie zawodowe. Jest to jedno z regionalnych przedsięwzięć realizowanych przez doradców zawodowych z obszaru edukacji i rynku pracy w ramach Pomorskiego Systemu Poradnictwa Zawodowego. Z jego zeszłorocznej edycji skorzystało ponad 2500 młodych Pomorzan.

W tym roku cykl rozpoczyna się warsztatami w Gdańsku. Doradcy zawodowi
z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej – będą prowadzili zajęcia mające na celu wspieranie młodzieży w dokonywaniu trafnych wyborów edukacyjno-zawodowych, zgodnych z ich zainteresowaniami, talentami
i mocnymi stronami. W innych powiatach zajęcia o podobnej tematyce będą organizowali doradcy zawodowi z powiatowych urzędów pracy oraz powiatowi konsultanci ds. poradnictwa edukacyjno-zawodowego.  

Tematyka warsztatów i spotkań będzie obejmowała m.in. zagadnienia: świadomego planowania kariery zawodowej, wybierania ścieżki edukacyjno-zawodowej, odkrywania
i rozwijania mocnych stron, sytuacji na rynku pracy i kompetencji poszukiwanych przez pracodawców.

Warsztaty dla seniorów

Czwartek, 17 stycznia 2019 (10:39) miniatura

"Aktywni z Pasją" to cykl bezpłatnych warsztatów i spotkań dedykowanych seniorom, którzy chcą na długo zachować dobrą kondycję i samopoczucie, chcą rozwijać kreatywność i dzielić się pasją z innymi, chcą być aktywne społecznie i zawodowo. Zajęcia prowadzone będą przez doradców zawodowych, specjalistów  z zakresu rozwoju osobistego i zdrowego stylu życia.

 

Pierwsze w tym roku spotkanie pomorskich doradców zawodowych

Czwartek, 17 stycznia 2019 (10:32) miniatura

Pomorscy doradcy zawodowi kontynuują podjęte w zeszłym roku działania w ramach Pomorskiego Systemu Poradnictwa Zawodowego (PSPZ). Już 5 lutego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego odbędzie się spotkanie uczestników PSPZ, podczas którego omówione zostaną przedsięwzięcia zaplanowane do wspólnej realizacji w 2019 roku.

Marzec na obcasach

miniatura

„Marzec na obcasach” to cykl inspirujących wykładów i warsztatów dla mieszkanek Pomorza. Emocje, biznes, motywacja, rozwój zawodowy, kompetencje, sukces – to tematy, które poruszymy podczas marcowych spotkań 2019 organizowanych w 18 lokalizacjach naszego województwa. Bezpłatne spotkania i warsztaty, prowadzone przez specjalistów z wielu dziedzin: m.in. doradców zawodowych, coachów, psychologów biznesu, stylistów ruszają już w pierwszych dniach marca w: Bytowie, Chojnicach, Człuchowie, Gdańsku, Gdyni, Kartuzach, Kościerzynie, Kwidzynie, Lęborku, Malborku, Nowym Dworze Gdańskim, Pruszczu Gdańskim, Pucku, Słupsku, Starogardzie Gdańskim, Sztumie, Tczewie, Wejherowie.

Sprawdź kiedy masz czas i zapisz się już dziś.

Kariera od nowa

Czwartek, 17 stycznia 2019 (10:53) miniatura

Warsztaty dla osób planujących podjąć aktywność zawodową

Strona 1 z 2