Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

.Wykaz warsztatów na styczeń – marzec 2019 r.

miniatura

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty organizowane w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku w I kwartale 2019 roku.

Kariera od nowa

Czwartek, 17 stycznia 2019 (10:53) miniatura

Warsztaty dla osób planujących podjąć aktywność zawodową

Marzec na obcasach

miniatura

 „Marzec na obcasach” to szósta edycja projektu adresowanego do Pań. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku zaprasza kobiety, które chcą złapać „wiatr w żagle”, odkryć się na nowo,  poczuć inspirację do realizowania swoich pomysłów. Na uczestniczki tegorocznej edycji czeka wiele ciekawych warsztatów rozwojowych oraz spotkań z ekspertami, obejmujących zagadnienia zarówno ze sfery osobistej, jak i zawodowej. Będzie to okazja do spotkań m.in. z doradcami zawodowymi, kobietami biznesu, specjalistą z zakresu zdrowego stylu życia.

 

Pierwsze w tym roku spotkanie pomorskich doradców zawodowych

Czwartek, 17 stycznia 2019 (10:32) miniatura

Pomorscy doradcy zawodowi kontynuują podjęte w zeszłym roku działania w ramach Pomorskiego Systemu Poradnictwa Zawodowego (PSPZ). Już 5 lutego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego odbędzie się spotkanie uczestników PSPZ, podczas którego przedstawione zostaną przedsięwzięcia zaplanowane na 2019 rok.

Warsztaty dla seniorów

Czwartek, 17 stycznia 2019 (10:39) miniatura

"Aktywni z Pasją" to cykl bezpłatnych warsztatów i spotkań dedykowanych seniorom, którzy chcą na długo zachować dobrą kondycję i samopoczucie, chcą rozwijać kreatywność i dzielić się pasją z innymi, chcą być aktywne społecznie i zawodowo. Zajęcia prowadzone będą przez doradców zawodowych, specjalistów  z zakresu rozwoju osobistego i zdrowego stylu życia.

 

Wybieraj mądrze

Czwartek, 17 stycznia 2019 (10:53) miniatura

Warsztaty dla uczniów