Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Oferty pracy za granicą – EURES

Wyszukiwarka Ofert pracy EURES

Metryczka oferty
Stanowisko:

PRACOWNIK DO WYTWARZANIA ELEMENTÓW BETONOWYCH

Numer oferty WUP:

30/2019

Miejsce zatrudnienia - kraj:

Estonia

Data wprowadzenia do systemu:

2019-03-04

Opis stanowiska - zakres obowiązków:

Wykonywanie prac związanych z procesem produkcji elementów betonowych. Praca na przenośnikach oraz przy stacjonarnych pulpitach:

- przygotowanie i budowa konstrukcji

- instalacja materiału izolacyjnego

- zbrojenie (wzmocnienie)

- uszczelnianie betonu i betonu

- wykończenie powierzchni betonowej

-  końcowe wykończenie elementu betonowego

- składowanie elementów

- utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Liczba etatów:

6

Dane podmiotu oferującego pracę
Status:

Pracodawca

Nazwa:

K.K Trans OÜ

Adres:

Pikk 50, Tapa, 45106 Lääne-Viru maakond

Kraj:

Estonia

Telefon:

+372 5396 3658

info@kkt.ee

Strona internetowa:

Krótki opis działalności gospodarczej:

Estońska firma transportowo-budowlana.

Miejsce pracy
Lokalizacja:

Finlandia – wschodnia część (Sawonia Północna)

Wymagania
Wykształcenie:

zawodowe

Doświadczenie zawodowe:

Preferowane wcześniejsze doświadczenie w pracy z betonem, ale nie wymagane – pracodawca zapewnia przeszkolenie w miejscu pracy.

Znajomość języków:

Znajomość jednego z języków – angielski, estoński, fiński, rosyjski -        w stopniu średniozaawansowanym co najmniej poziom B1) – w mowie i w piśmie. Bardzo mile widziana znajomość języka fińskiego przynajmniej na poziomie początkującym.

Inne istotne wymagania:

Dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna, wykonywanie pracy z zaangażowaniem, doskonała organizacja pracy, poczucie odpowiedzialności,  zdolność do logicznego myślenia i wyobraźni przestrzennej, umiejętność planowania, gotowość do nauki i pracy w zespole, wiedza techniczna, umiejętność czytania rysunku technicznego,  prawo jazdy kat. B (jazda bezkolizyjna), elastyczność. Podstawowa znajomość komputera – obsługa e-maili, korzystanie z Internetu.

Wynagrodzenie i warunki zatrudnienia
Wysokość pensji brutto:

10-13 EUR/godz. – uzależniona od doświadczenia i umiejętności oraz rezultatów wykonywanej pracy

Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa:

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy:

Pełny wymiar czasu pracy

Czas trwania umowy:

Nieokreślony

Liczba godzin tygodniowo:

40 (do uzgodnienia z pracodawcą), możliwość pracy w systemie rotacyjnym – 3 tygodnie pracy i 1 tydzień wolny

Data rozpoczęcia:

Od zaraz - do uzgodnienia z pracodawcą

Inne informacje:

Możliwość skorzystania z samochodu, rekompensata za podróż i zakwaterowanie (do uzgodnienia z pracodawcą), możliwości rozwoju zawodowego i uczestnictwa w profesjonalnych kursach.

Sposób składania wniosku
Wymagane dokumenty:

CV

Język, w którym muszą byc sporządzone przedkładane dokumenty:

Angielski, rosyjski

Do kogo należy wysłać dokumenty:

Do doradcy EURES w WUP

Gdzie należy wysłać dokumenty:

email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl  – w tytule emaila proszę wpisać -  Estonia – Pracownik do wytwarzania elementów betonowych

Tel. 85 74 97 235

WUP w Białymstoku,

ul. Pogodna 22

15-354 Białystok

Dane teleadresowe doradcy EURES lub przedstawiciela pracodawcy:

Kaspar Kaldjärv, e-mail: kaspar@kkt.ee , tel: +372 5396 3658;

Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że pracodawca skontaktuje się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ważność
Data publikacji

2019-03-04

Termin przedkładania podań o pracę / zakończenia ważności oferty

2019-03-22

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

UWAGA:

1. Umowa z zagranicznym pracodawcą zostanie zawarta zgodnie z prawem kraju zatrudnienia. Oznacza to, że wszystkie roszczenia odnośnie do warunków, które obejmuje umowa, można kierować wyłącznie do odpowiedniego sądu w kraju zatrudnienia. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) nie mogą pośredniczyć ani reprezentować pracownika w sądzie kraju zatrudnienia w przypadku sporu z pracodawcą.

2. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) dokładają wszelkich starań, aby zapewnić rzetelność i wiarygodność ofert pracy zgłoszonych w lokalnym urzędzie pracy. Należy wyjaśnić, że oferta pracy została zgłoszona przez stronę trzecią i EURES nie odpowiada za ewentualne rozbieżności między warunkami pracy określonymi w ofercie pracy i warunkami oferowanymi przez potencjalnego pracodawcę.

3. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) informują, że będą zbierać, przetwarzać i przekazywać potencjalnym pracodawcom zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wszystkie dane osobowe dostarczone przez osoby poszukujące pracy.

PRACOWNIK DO ZBIERANIA I SORTOWANIA KWIATÓW

Zobacz.

ELEKTRYK NISKIEGO NAPIĘCIA

Zobacz.

ZBIÓR OWOCÓW

Zobacz.

PRACOWNIK DO ZBIORU PIECZAREK

Zobacz.