Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Oferty pracy za granicą – EURES

Wyszukiwarka Ofert pracy EURES

Metryczka oferty
Stanowisko:

KIEROWCA AUTOBUSU

Numer oferty WUP:

37/2019

Miejsce zatrudnienia - kraj:

Chorwacja

Data wprowadzenia do systemu:

2019-03-12

Opis stanowiska - zakres obowiązków:

Przewóz osób na trasie linii autobusowych, Ljubljana - Kraków - Chorwacja i Lyon - Chorwacja.

Liczba etatów:

6

Dane podmiotu oferującego pracę
Status:

Pracodawca

Nazwa:

VINCEK D.O.O. ZA PRIJEVOZ PUTNIKA, TRGOVINU I UGOSTITELJSTVO

Adres:

Varazdinska 2, 42000 Varazdin Jalkovec

Kraj:

Chorwacja

Telefon:

0038542629141

Krótki opis działalności gospodarczej:

Firma transportowa

Miejsce pracy
Lokalizacja:

miejsce oddelegowania

Powód oddelogowania pracownika:

Kierowca na liniach autobusowych, Ljubljana - Kraków - Chorwacja i Lyon - Chorwacja.

Wymagania
Znajomość języków:

Jęz. angielski:

- pocżątkujący w piśmie (A1),

- niższy średnio zaawansowany w mowie (A2)

Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty:

Prawo jazdy kat D

Inne istotne wymagania:

Doświadczenie mile widziane, znajomość międzynarodowych przepisów drogowych.

Wynagrodzenie i warunki zatrudnienia
Wysokość pensji brutto:

2000 EUR

Wysokość pensji netto:

1700 EUR

Rodzaj stawki wynagrodzenia:

Czasowy ze stawką miesięczną

Dodatkowe świadczenia:

Wynagrodzenia miesięczne - 1700 euro netto (wliczając dodatki).
Pracodawca zapewnia darmowy transport do Chorwacji w celu podpisania umowy.

Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa:

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy:

Pełny etat

Czas trwania umowy:

Nieokreślony

Liczba godzin tygodniowo:

40

Data rozpoczęcia:

2019-04-01

Inne informacje:

Praca w systemie 2 zmianowym

Sposób składania wniosku
Wymagane dokumenty:

CV i list motywacyjny

Język, w którym muszą byc sporządzone przedkładane dokumenty:

angielski

Do kogo należy wysłać dokumenty:

do pracodawcy

Gdzie należy wysłać dokumenty:

hr@autobusi-vincek.com

Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ważność
Data publikacji

2019-03-12

Termin przedkładania podań o pracę / zakończenia ważności oferty

2019-03-20

UWAGA:

1. Umowa z zagranicznym pracodawcą zostanie zawarta zgodnie z prawem kraju zatrudnienia. Oznacza to, że wszystkie roszczenia odnośnie do warunków, które obejmuje umowa, można kierować wyłącznie do odpowiedniego sądu w kraju zatrudnienia. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) nie mogą pośredniczyć ani reprezentować pracownika w sądzie kraju zatrudnienia w przypadku sporu z pracodawcą.

2. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) dokładają wszelkich starań, aby zapewnić rzetelność i wiarygodność ofert pracy zgłoszonych w lokalnym urzędzie pracy. Należy wyjaśnić, że oferta pracy została zgłoszona przez stronę trzecią i EURES nie odpowiada za ewentualne rozbieżności między warunkami pracy określonymi w ofercie pracy i warunkami oferowanymi przez potencjalnego pracodawcę.

3. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) informują, że będą zbierać, przetwarzać i przekazywać potencjalnym pracodawcom zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wszystkie dane osobowe dostarczone przez osoby poszukujące pracy.

PRACOWNIK DO ZBIORU JABŁEK I GRUSZEK

Zobacz.

PRACOWNIK DO ZBIORU, PIELĘGNACJI I UPRAWY TRUSKAWEK, MALIN I PORA

Zobacz.

PRZYCINANIE DRZEWEK OWOCOWYCH - JABŁONIE I GRUSZE

Zobacz.

POKOJÓWKA

Zobacz.