Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Oferty pracy za granicą – EURES

Wyszukiwarka Ofert pracy EURES

Metryczka oferty
Stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - PRZETWÓRSTWO KRABÓW

Numer oferty WUP:

49/2019

Miejsce zatrudnienia - kraj:

Norwegia

Data wprowadzenia do systemu:

2019-04-12

Opis stanowiska - zakres obowiązków:

Wykonywanie różnych zadań związanych z przetwórstwem krabów na określonych stanowiskach produkcyjnych, zgodnie z instrukcją pracy - sortowanie i przetwórstwo krabów, wyrób produktów z krabów.

Liczba etatów:

40

Dane podmiotu oferującego pracę
Status:

Pracodawca

Nazwa:

HitraMat AS

Adres:

Knarrlagsundveien 325, 7241 Ansnes

Kraj:

Norwegia

Telefon:

+47 72 444 000

Fax:

+ 47 72 44 40 01

lena@hitramat.no

Strona internetowa:

Krótki opis działalności gospodarczej:

Firma produkcyjna zajmująca się  przetwórstwem krabów. Rocznie przetwarza ok. 3,5 tony krabów. Firma znajduje się w niewielkiej odległości od największego w Norwegii miejsca połowu krabów. W zakładzie można również kupić kraby morskie i przegrzebki.

Miejsce pracy
Lokalizacja:

Ansnes – wieś w gminie Hitra w hrabstwie Trøndelag

Wymagania
Wykształcenie:

Nie określono

Doświadczenie zawodowe:

Doświadczenie w przetwórstwie żywności  – 1-2 lata. Preferowane doświadczenie w przetwórstwie rybnym.

Znajomość języków:

Angielski w stopniu komunikatywnym

Inne istotne wymagania:

Wysoka motywacja do pracy, punktualność, zorganizowanie, umiejętność pracy w grupie oraz pod presją czasu, elastyczność, gotowość do intensywnej pracy i wysokiego tempa, zwłaszcza w sezonie, dobra kondycja fizyczna.

Wynagrodzenie i warunki zatrudnienia
Wysokość pensji brutto:

180,70 NOK/godz.

Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa:

HitraMat AS

Wymiar czasu pracy:

Pełny wymiar czasu pracy

Czas trwania umowy:

Umowa na czas określony – od lipca do listopada 2019 r.

Liczba godzin tygodniowo:

40 - tygodniowo – dzienna zmiana

Data rozpoczęcia:

Początek lipca – do ustalenia z pracodawcą

Inne informacje:

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie – 3000 NOK miesięcznie -koszt ponosi pracownik. Wyżywienie we własnym zakresie.

Sposób składania wniosku
Wymagane dokumenty:

CV, referencje

Język, w którym muszą byc sporządzone przedkładane dokumenty:

Angielski

Do kogo należy wysłać dokumenty:

Do doradcy EURES w WUP

Gdzie należy wysłać dokumenty:

email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać -  Norwegia – PRACOWNIK PRODUKCYJNY – PRZETWÓRSTWO KRABÓW

Tel. 85 74 97 235

WUP w Białymstoku,

ul. Pogodna 22

15-354 Białystok

Dane teleadresowe doradcy EURES lub przedstawiciela pracodawcy:

Lena Marie Hammernes, +47 72444067 e-mail: lena@hitramat.no

Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że pracodawca skontaktuje się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ważność
Data publikacji

2019-04-12

Termin przedkładania podań o pracę / zakończenia ważności oferty

2019-06-30

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

UWAGA:

1. Umowa z zagranicznym pracodawcą zostanie zawarta zgodnie z prawem kraju zatrudnienia. Oznacza to, że wszystkie roszczenia odnośnie do warunków, które obejmuje umowa, można kierować wyłącznie do odpowiedniego sądu w kraju zatrudnienia. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) nie mogą pośredniczyć ani reprezentować pracownika w sądzie kraju zatrudnienia w przypadku sporu z pracodawcą.

2. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) dokładają wszelkich starań, aby zapewnić rzetelność i wiarygodność ofert pracy zgłoszonych w lokalnym urzędzie pracy. Należy wyjaśnić, że oferta pracy została zgłoszona przez stronę trzecią i EURES nie odpowiada za ewentualne rozbieżności między warunkami pracy określonymi w ofercie pracy i warunkami oferowanymi przez potencjalnego pracodawcę.

3. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) informują, że będą zbierać, przetwarzać i przekazywać potencjalnym pracodawcom zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wszystkie dane osobowe dostarczone przez osoby poszukujące pracy.

KIEROWCA CIĘŻARÓWKI

Zobacz.

PRACOWNIK SEZONOWY W OGRODNICTWIE

Zobacz.

JEŹDZIEC TRENINGOWY W STADNINIE KONI WYŚCIGOWYCH

Zobacz.

PRACOWNIK DO UPRAWY KWIATÓW I ROŚLIN W SZKLARNI

Zobacz.