Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

RSS

Dodano: Piątek, 18 września 2009 (15:28)

Czym jest RSS w serwisie internetowym Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku ?

RSS jest to format stworzony do przekazywania nagłówków wiadomości. Tytuły wiadomości wraz z krótkimi streszczeniami dostępne są natychmiast po ich opublikowaniu w serwisie internetowym Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku. Dzięki RSS nie muszą państwo co chwilę odwiedzać serwisu naszego urzędu tylko po to, żeby zobaczyć czy nie pojawiły się jakieś nowe wiadomości - zrobi to za Was specjalny czytnik, który pobierze najnowsze nagłówki i zaprezentuje je w przejrzystej i czytelnej formie.

W jaki sposób korzystać z kanałów RSS w portalu internetowym WUP w Gdańsku ?

Obecnie wszystkie dostępne przeglądarki internetowe posiadają wbudowane czytniki kanałów RSS. Można również wykorzystać jeden z dostępnych na rynku programów do tego służących. Programy te oprócz tego, że posiadają w sobie wiele przykładowych aktywnych kanałów RSS charakteryzują się rozbudowanymi możliwościami takimi jak funkcja odsłuchiwania radia internetowego czy oglądania telewizji internetowej. Najpopularniejsze dostępne czytniki kanałów RSS to np. Cafe News, RSS Reader, Feed Reader, SharpReader).
Jeżeli chcą Państwo zasubskrybować jeden z dostępnych na naszej stronie kanałów RSS, proszę kliknąć na jeden z poniższych linków.

Kanały RSS

  1. RSS Oferty pracy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Gdańsku RSS
  2. RSS Komunikaty WUP RSS
  3. RSS Oferty pracy EURES RSS
  4. RSS Warsztaty CIiPKZ w Gdańsku RSS
  5. RSS Warsztaty CIiPKZ w Słupsku RSS
  6. RSS Wiadomości PO WER RSS
  7. RSS Wiadomości RPO RSS
  8. RSS Aktualności RSS
  9. RSS Oferty pracy RSS